Польща перемогла на домашньому ЧС з волейболу

676 0 Поділіться цією новиною

У фінальному матчі, який пройшов в Катовіце в ніч на понеділок, підопічні Стефана антиген переграли бразильців з рахунком 3-1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:22).

Волейболіст збірної Польщі Маріуш Влажли був визнаний найціннішим гравцем чемпіонату світу. Після тріумфальної перемоги він оголосив про завершення спортивної кар'єри в національній команді.

Для збірної Польщі це друга перемога на чемпіонатах світу. Раніше вони ставали переможцями турніру в 1974 році. У 2006 році поляки завоювали срібні медалі світової першості, поступившись у фіналі бразильцям.

Раніше визначився бронзовий призер: команда Німеччини обіграла в матчі за третє місце збірну Франції з рахунком 3-0 (25:21, 26:24, 25:23).

Збірна Росії завершила боротьбу за медалі чемпіонату світу на стадії «Фіналу шести», де поступилася нинішнім фіналістам турніру полякам (2-3) і бразильцям (0-3). Підопічні Андрія Воронкова змогли посісти п'яте місце, обігравши іранців (3-0).