Машкова та Самалікова поступилися американкам на чемпіонаті світу з пляжного волейболу

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

Чемпіонат світу з пляжного волейболу проходить у Відні.
Казахстанські спортсменки Тетяна Машкова та Бахтигуль Самалікова у впертій боротьбі поступилися американкам Росс Саммер і Світ Брук в матчі групового етапу чемпіонату світу з пляжного волейболу.
Перший сет американки виграли з рахунком 21:15, а в другій партії казахстанські пляжниця були близькі до того, щоб зрівняти рахунок. В результаті Саммер і Брук вирвали перемогу з рахунком 25:23. Для дуету з США це друга перемога поспіль у групі Е. Тетяна Машкова та Бахтигуль Самалікова зазнали першої поразки на світовій першості. У стартовій зустрічі вони були сильніші спортсменок з України.
В іншому матчі цієї групи Валентина Давидова і Євгена Щипкова в трьох сетах обіграли австрійок Корнелію Рімзер і Олену Плезютшніг. Таким чином, доля путівок в плей-офф вирішиться в заключному турі групового етапу 1-го серпня коли Машкова та Самалікова зіграють проти Рімзер і Плетзютшніг, а Давидова і Щипкова зустрінуться з Саммер і Брук.
Пляжний волейбол. Чемпіонат світу. Жінки. Група Е. Відень, Австрія. 30 липня.
Давидова / Щипкова (Україна) - Рімзер / Плезютшніг (Австрія) 2: 1 (21:13 16:21 15: 7)
Саммер / Світ (США) - Машкова / Самалікова (Казахстан) 2: 0 (21:15, 25:23).