Канада перемогла Росію в 1/4 фіналу ЧС з хокею, американці здолали чехів

Партнер проекту

Збірна Канади обіграла Росію в чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею в овертаймі - 5: 4 (1: 0, 1: 2, 2: 2, 1: 0).

Канадці активно почали матч, росіяни ж в основному відбивалися. На третій хвилині штраф отримав Сергій Андронов, дозволивши північноамериканцям проявити себе в більшості. І Канада цією можливістю скористалася: Колтон Парейко потужно кинув з середини зони, відкривши рахунок в матчі.

Другий період проходив у рівній боротьбі, але тут знову правило порушив Андронов. І знову його штраф суперник реалізував. На цей раз відзначився Райан Нюджент-Хопкінс.

І все ж росіяни не мали наміру здаватися і дуже потужно провели другу половину періоду. Це відразу ж дало результат. Спочатку Ілля Міхєєв відіграв одну шайбу, а потім Олександр Барабанов зрівняв рахунок - 2: 2.

Найбільш видовищною вийшла третя двадцятихвилинка. Спочатку Терріс знову вивів Канаду вперед, але вже через півтори хвилин Росія відповідає голом Андронова - 3: 3.

Незабаром Дюбуа закидає четверту шайбу Канади, а й на цей гол у Росії знайшлася відповідь: Анісімов відзначився красивим кидком під поперечину з незручної руки - 4: 4.

Гра перейшла в овертайм, де свою команду підвів Кирило Капризів. Він порушив правила і залишив команду в меншості. Канадці створили кілька моментів, один з яких реалізував Райан О`Райллі.

Росія вперше з 2013 року залишиться без медалей.

В іншому денному матчі США обіграла Чехію - 3: 2. На голи Кейна і Аткінсона європейці відповіли влучними кидками Ржепік і Нечаса. І все ж американці, мали перевагу по ходу більшої частини матчу, схилили чашу терезів на свою сторону. Переможну шайбу закинув Кейн.

SPORT.TUT.BY розповідав про хід матчу Росія - Канада.