Казахстанські дзюдоїсти залишилися без медалей в перший день турніру «Великого шолома» в Баку

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

У Баку завершився перший день міжнародного турніру «Grand Slam» у якому бере участь 183 спортсмена з 31 країн. В Перший день на татамі вийшли 7 дзюдоїстів з Казахстану.
Змагання проходили в 5 категоріях: 48 кг, 52 кг, 57 кг, 60 кг, 66 кг.
Гусман Киргизбаев став п'ятим на міжнародному турнірі «Grand Slam» у ваговій категорії до 60 кілограмів.
При першій зустрічі Гусман іппон виграв у шабу Сзабо з Угорщини, у другому поєдинку здобув перемогу над господарем татамі Орханом Сафарова в голден скоре. У півфіналі Гусман зустрівся з Тору Шішіме, але, на жаль, японець не дав йому вийти на фінал. У втішною сутичці Гусман боровся з Яніславом Герчевим і в голден скоре програв з іппон. У підсумку, Гусман Киргизбаев став п'ятим на міжнародному турнірі «Grand Slam» у Баку.
Севара Нишанбаева, яка виступає у ваговій категорії до 57 кг так само стала п'ятою на турнірі «Великого Шолома» в Баку.
Нишанбаева в першій сутичці виграла з іппон Лейлу Шахіну з Азербайджану і вийшла на півфінал. У півфінальній сутичці її суперниця Ліен Чен-Лінге здобула перемогу. У втішному поєдинку наша спортсменка програла з іппон Леві Тимний Нельсон.