Чи відбудеться кубок Маслова в цьому році

В Алмати склалася традиція - в День Незалежності РК проводити гонку "Кубок Маслова". Траса гонки прокладена по дну озера Сайран. Однак в цьому році традиція може бути порушена.

Назва гонки - це своєрідна данина заслугам і вираз поваги першому президенту Федерації автомотоспорту Казахстану.

За інформацією, розміщеною в Інтернет, дозволу на гонку, який був призначений на 16 грудня, не дали.

Пояснюється відмову тим, що майданчик озера Сайран - водоохоронна зона. Тобто, проведення будь-яких заходів на ній заборонено.

Слід нагадати, що в 2010 році гонка "Кубок Маслова" проходила в День Незалежності на цьому ж озері.

Пілоти показали майстерність у категоріях "Спорт", "Туризм" і "Абсолют". Учасників перегонів нагородили кубками, грамотами, цінними призами. У категорії «Спорт» перше місце зайняли С. Соколов і А. Павлов. Жіночий екіпаж, С. Наумова та О. Данова, показали другий результат. А. Нікіжев і А. Якубов виявилися на третьому місці.

Чи стане відома справжня причина відмови?

джерело: Автоколеса.kz .