ВІДЕО: Жорстока атака на безпорадного гравця, який лежить на льоду. Лучич отримав зразковий штраф

11.08.2018 09:25 | Штраф у розмірі 10 000 доларів повинен сплатити Едмонтон Ойлерс Мілан Лучич за атаку хокеїста Тампа Бей Маті Джозефа в останній грі НХЛ. Про це повідомило управління безпеки гравців NHL. Це найвища можлива ставка за згодою в колективному договорі між керівництвом NHL та ігровою асоціацією NHLPA.

ВІДЕО: Вашингтон ударив Пітсбург п'ятою втратою поспіль, Колорадо програв податок >>

Під час третього періоду затоки Тампа - Едмонтона (5: 2) Лучич вперше потрапив у "удар" Джозефа і після його падіння на лід почав бити його в обличчя. Безпосередньо на зустрічі 30-річний майстер заробив штраф 2 + 2 хв за незаконне втручання та грубість та 10 хв за неспортивну поведінку.

Лучічі зіграв лише 8:08 хв у Tampy Bay, загалом у цьому сезоні 15 голів із 1 голом та 3 передачі. У НХЛ він пропускає 7 ударів, щоб досягти позначки 200 голів. Про його зосередженість на льоду свідчить той факт, що в 826 матчах профілігії він заробив 1011 штрафних хвилин.

Про його зосередженість на льоду свідчить той факт, що в 826 матчах профілігії він заробив 1011 штрафних хвилин

Автор: | Джерело: SITA Фото: SITA | Відео: YouTube.com