ПСЖ сенсаційно розгромив «Челсі» в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів // НТВ.Ru

5054 0 Поділіться цією новиною

Несподіваним результатом завершився перший матч ¼ фіналу Ліги чемпіонів між французьким «Парі Сен-Жермен» і англійським «Челсі» в Парижі. Господарі здобули переконливу перемогу з рахунком 3: 1.

Французи дуже швидко відкрили рахунок: Есекьель Лавессі вже на 4-й хвилині обіграв кількох суперників і пробив в саму «дев'ятку» воріт Петра Чеха. Гості в середині першого тайму відігралися з пенальті, який реалізував Еден Азар.

Проте в другій половині гри ПСЖ продемонстрував приголомшливий футбол і вирвав-таки перемогу. Спочатку після розіграшу кутового м'яч в свої ж ворота заштовхнув гравець лондонців Давид Луїс. А на третій доданій хвилині гол-шедевр забив Хав'єр Пасторе, незадовго до цього вийшов на заміну. Футболіст ПСЖ біля лицьової лінії «накрутив» трьох суперників, увійшов в штрафну, зробив фінт і несподівано пробив в ближній кут Чеха. Воротар явно не очікував цього удару і пропустив м'яч у сітку.

Тепер «Челсі» доведеться ліквідувати гандикап у два голи в матчі-відповіді, яка відбудеться 8 квітня в Лондоні.

«Парі Сен-Жермен» - «Челсі» - 3: 1 (1: 1)
Голи: Лавессі (4), Давид Луїс (61, автогол), Пасторе (90) - Азар (27, з пенальті)

Нагадаємо, що в іншому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів мадридський «Реал» «Всуху» обіграв дортмундську «Боруссію» - 3: 0.

Сьогодні ж, 3 квітня, НТВ і НТВ.Ru покажуть матч Ліги Європи між «Ліоном» і «Ювентусом» . Трансляція зустрічі розпочнеться о 23:35 за московським часом.