Казахстанці стали призерами чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед військовослужбовців

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

У Москві прожолжается чемпіонат світу з видів боротьби серед військовослужбовців.
Вчора визначилися переможці та призери з греко-римської боротьби в п'яти вагових категоріях. У цьому змаганні борці казахстанської збірної виграли 1 срібну і 1 бронзову медалі.
Амангалі Бекболат у вазі 55 кг в першій сутичці переміг іранського борця, в чвертьфіналі виграв борця з Угорщини, а в півфіналі здолав суперника з Північної Кореї. У фіналі поступився вірменському борцю і став володарем срібної медалі чемпіонату світу. Хочеться відзначити, Амангалі Бекболат недавно виграв срібну медаль чемпіонату Казахстану в Шимкенті.
У вазі 60 кг срібний призер чемпіонату світу 2017 року і дворазовий срібний призер чемпіонату Азії Мейрамбек Айнагуль став бронзовим призером. У півфіналі Мейрамбек програв російському борцю Саналу Семенову, але в сутичці за бронзову медаль виграв борця з Білорусії.