Поліцейський з Алмати став бронзовим призером на чемпіонаті світу з бойового самбо

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

На чемпіонаті світу з бойового самбо в Софії співробітник поліції Алмати став бронзовим призером. Змагання проходили три дні на «Арені Армеец» в столиці Болгарії. У ньому брали участь спортсмени з 73 країн, передає BNews.kz.
У категорії 68 кг інспектор спеціального загону швидкого реагування старший лейтенант поліції Нуркелди Кіялбеков зайняв 3 місце, обійшовши професійних суперників. За словами керівництва, а також за сумісництвом тренерів Нуркелди, це досить хороший результат для бійця, з урахуванням його графіка роботи.
«У дев'ять років батько віддав мене на тренування самбо і з тих пір я займаюся цим видом спорту. На минулих в березні цього року змаганнях в місті Атирау я зайняв перше місце, тому я представляв Казахстан в своїй категорії на чемпіонаті світу. Довелося поборотися, так як всі суперники були добре підготовлені. Тренери кажуть, що результат не поганий, але в наступному році я маю намір домагатися золота. Є ще майбутні різні турніри і змагання, так що буду готуватися. Хотів би висловити подяку МВС РК і керівництву ДВД Алмати за надану можливість вилетіти чемпіонат і проявити свої можливості на світовому рівні », - поділився планами старший лейтенант Кіялбеков.
Старший лейтенант Нуркелди Кіялбеков народився в Алмати в 1988 році, одружений і виховує дочку. В органах внутрішніх справ служить з 2014 року.