«Реал» не пустив ЦСКА в фінал Євроліги

1. півфінал

баскетболісти московського ЦСКА на майданчику в Белграді поступилися мадридському «Реалу» в півфінальному матчі Євроліги.

У першій чверті гри в рамках «Фіналу чотирьох» турніру армійці втратили Андрія Воронцевіча , Який пошкодив руку в зіткненні з суперником і не зміг оговтатися і продовжити гру. Проте підопічні Дімітріса Ітудіса завершили стартовий відрізок з перевагою в 10 очок.

Друга десятихвилинка краще вдалася «Реалу», який пішов на велику перерву за «+1». На заключну чверть команди вийшли за рахунку 56:63 на користь королівського клубу. У ЦСКА не вийшло дістати суперника і здобути путівку в фінал - 83:92.

У складі червоно-синіх самими результативним стали Нандо Де Коло (20 очок), Кайл Хайнс і Уілл Клайберн (По 16 очок). У скарбничку іспанської команди по 16 очок принесли 19-річний словенський гравець лука Дончіч і 30-річний Серхіо Люль.

ЦСКА поступився мадридському «Реалу» з рахунком 83:92 ЦСКА поступився мадридському «Реалу» з рахунком 83:92

20 травня «бронзовому» матчі «Фіналу чотирьох» ЦСКА зіграє з литовським « Жальгірісом ». У головній зустрічі «Реал» зустрінеться з діючими чемпіонами турніру з турецького «Фенербахче».