СКА обіграв «Ак Барс» вперше за шість останніх матчів

Вадим Шипачьов / Фото: © Василь Пономарьов / Едгар Брещанов / Sportbox.ru

Казанський « Ак Барс »На домашньому льоду в овертаймі поступився петербурзькому СКА в черговому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

нападник гостей Вадим Шипачьов відкрив рахунок у зустрічі вже не 4-й хвилині, пробивши воротаря казанців Еміля Гаріпова . Екс-гравець «Вегаса», відзначимо, набирає очки в сьомому матчі "регулярки" КХЛ поспіль.

У другому періоді армійці подвоїли свою перевагу завдяки шайбі Сергія Плотнікова , А вже через кілька хвилин «барси» відновили рівність, двічі засмутивши Мікко Коскинена.

гол Патрика Херслі в додатковий час стала переможною для СКА в матчі лідерів Сходу і Заходу.

Нагадаємо, що СКА останній раз перемагав «Ак Барс» в 2015 році в ході фінальної серії Кубка Гагаріна (6: 1). Таким чином, перервалася серія поразок петербуржців в матчах з «Ак Барсом», яка тривала п'ять матчів.

«Ак Барс» (Казань) - «СКА» (Санкт-Петербург) - 2: 3 ОТ (0: 1, 2: 1, 0: 0, 0: 1)

Голи: Ткачов, 30:15 (бол.). Ландер, 33:42. - Шипачьов, 3:14. Плотніков, 29:13. Херслі, 63:24.