«Автомобіліст» програв в гостях казанському "Ак Барсу" і рахунок в серії став 0: 2.

фото - Володимир Жабрик

новина з сюжету

Сьомий сезон КХЛ

Єкатеринбурзький хокейний клуб «Автомобіліст» сьогодні знову програв казанському «Ак Барсу» і тепер поступається в серії плей-офф - 0: 2. Свердловські хокеїсти не змогли переграти казанців на виїзді з тим же рахунком, що і вчора - 2: 3. Переможну шайбу в овертаймі забив Оскар Меллер.

Після вчорашнього прикрої поразки в овертаймі при рівній грі з лідером «Сходу» «Автомобіліст» був сповнений рішучості взяти реванш. Але не вийшло, хоча екатерінбуржци були дуже близькі до перемоги. Знову відзначався воротар Якуб Коварж, який кілька разів рятував команду від найвірнішого голи. У третьому періоді шайба потрапила чеському голкіперу прямо в маску, після чого на лід навіть вийшов лікар. Але Якуб зміг продовжити гру і буквально в наступному епізоді знову зіграв дуже відважно, накривши шайбу.

У першому періоді глядачі голів не побачили. Відкрив рахунок «Автомобіліст» в другій 20-хвилинці. Відзначився Едуард Левандовський, який реалізував більшість. Спочатку Міхнов двічі намагався пропхати шайбу в ворота, а з третьої спроби це зробив Левандовський. Другу шайбу «Автомобіліст» в забив рівних складах на початку третього періоду в одній з перших своїх атак. Прекрасно проявив себе Артем Гарєєв - 0: 2. При цьому для обох хокеїстів забиті шайби стали всього лише третіми за сезон.

Матч котився до впевненої перемоги «Автомобіліста», до кінця залишалося 2 хвилини і 30 секунд, коли казанці спочатку відіграли одну шайбу, а через 27 секунд і зовсім зрівняли рахунок. Більш того, у «Ак Барса» був найвірніший шанс навіть виграти цей матч.

Особливо образливий другий забитий Казанцев гол. Антонов знаходився за воротами Коварда і вкрай невдало вибив шайбу, яка потрапила до Джастіну Азеведо, а той в свою чергу вдало забив. Безглуздий момент.

На самому початку овертайму «Автомобіліст» залишився в меншості і майже тут же пропустив. Від Оскара Меллера. 2: 3. Як під копірку. Поразка з тим же рахунком, що і вчора. Практично той же сценарій, тільки на цей раз ще більш образливий для екатеринбуржцев.

Зараз у хокеїстів буде один день відпочинку, після чого серія переїде в Єкатеринбург. 3 і 4 березня матчі пройдуть в КРК «Уралец». Початок поєдинків - о 18.30. Кожен раунд плей-офф триває до чотирьох перемог, тому суперники можуть провести до семи матчів. Якщо знадобиться, то команди зустрінуться 6 березня в Казані, 8 березня в Єкатеринбурзі та 10 березня знову в Казані.