Спортивна програма «Важка атлетика. Чемпіонат світу. Чоловіки. Пряма трансляція з США »на каналі« Матч ТВ », Хабаровськ

1. матч ТВ
  2. тривалість

Перший чемпіонат світу з важкої атлетики відбувся в 1891 році в Лондоні. У ньому взяло участь 7 атлетів з 6 країн. На 82 ой чемпіонат, який пройде в американському Х'юстоні, приїдуть близько 700 спортсменів з 105 країн світу. У минулому році в Казахстані збірна Росії зайняла четверте місце в загальнокомандному заліку, завоювавши шість медалей, три з яких найвищого ґатунку. Основні надії уболівальників нашої збірної будуть пов'язані з Олегом Ченом, який виступить в категорії до 69 кілограм. На попередньому чемпіонаті світу Чен зупинився за крок від п'єдесталу. Росіянин вважається одним з головних претендентів на золоту медаль, а основним його суперником буде рекордсмен світу китаєць Ляо Хуей.

Перший чемпіонат світу з важкої атлетики відбувся в 1891 році в Лондоні матч ТВ

Помилка в розкладі

На попередньому чемпіонаті світу Чен зупинився за крок від п'єдесталу. Росіянин вважається одним з головних претендентів на золоту медаль, а основним його суперником буде рекордсмен світу китаєць Ляо Хуей.