1. Збірна Казахстану до 16 років поступилася Таджикистану повідомити про помилку

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 8

У першому матчі Кубка Президента РК збірна Казахстан U-16 поступилася збірній Таджикистану U-17.
Старт цього міжнародного турніру, який проходить в Казахстані щорічно, дала зустріч збірної Казахстану U-16 проти збірної Таджикистану U-17.
Гостям вдалося відкрити рахунок в перші кілька хвилин гри. Гол на рахунку Суната Ісмаїлова. Однак протягом двох таймів команди билися в рівній боротьбі. Лише в доданий до другої половини зустрічі час таджицьким футболістам вдалося двічі вдало завершити свої атаки. Авторами голів стали Ахмодхан Емомалі і Іслам Зоіров.
Наступний матч Казахстан U-16 проведе 26 серпня проти команди академії «Краснодар».
Казахстан U-16 - Таджикистан U-17 0: 3 (0: 1) Голи: Суната Ісмаїлов 6, Ахмодхан Емомалі 90 + 1, Іслам Зоіров 90 + 2
Попередження: Шахрая Назаров 27, Мухамад Ліфтулаев 54, Олександр Широбоков 58, Арсен Азат 72,
Казахстан U-16: Мухаммед Тумашбаев, Олександр Широбоков (к), Єгор Ткаченко, Тенізбай Абдурахманов, Магжан Бауржан, Абзал калу, Іван Свиридов (Байжан Маделхан 47), Нургайні бурібай (Бекзат Мусабаев 70), Дінмухаммед Нишантай, Арсен Азат (Нуртас Імангалієв 74), Асет Конча (Адилет Куаниш 59).
Таджикистан U-17: Мухрідін Хасанов, Шахрая Назаров, ІСРО холів (Шохрух Санг 52), Чонібек Шаріпов, Мухамад Ліфтулаев, Шариф Рахматов (Амадоні Камолов 63), Нідоер Забираючи (к) (Хамза Ахтамов 90 + 3), Ібрагім Закіров (Іслам Зоіров 51), Помер Холіков (Озод Панча 41), Мухаммад Азізбоев (Рустам САІР 55), Суната Ісмаїлов (Ахмодхан Емомалі 51),
Судді: Нурлан Акіжанов, Антон Сисоєв, Євген Карпов, Сергій Ноженко, Дархан Ескендір, Марал Абдікеров (всі - Казахстан)