Греко-римська боротьба: Ще один співвітчизник у Ташкенті зазнав поразки

5 травня 2018 р. 21:05 546 5 травня 2018 р

АСТАНА. КАЗІНФОРМ - Баскетбольний кошик греко-римських борців додали до азіатського чемпіонату з кадетської боротьби в Ташкенті, повідомляє Kazinform.

Як повідомляє прес-служба Федерації боротьби, Абдіазім Карабаєв, який захищав честь Казахстану у ваговій категорії 65 кг, завоював титул чемпіона Азії Бакдаулет Егембердієва з Киргизії. Він здолав борців з Китаю та Ірану під час відбіркового раунду.

Вайсбек Еюбов у ваговій категорії 71 кг став бронзовим призером чемпіонату Азії. У третьому турі Еййов переміг корейського борець.

Греко-римські борці зайняли друге місце з оцінкою 138 у командному заліку. Іран на першому місці зі 180 очками, а Узбекистан набрав 135 балів.

Марал Танірбергенова боролася у змаганнях жінок у ваговій категорії до 40 кг і закінчила чемпіонат Азії бронзовою медаллю. У третьому турі Марал переміг японську дівчину в боротьбі за бронзову медаль, програвши монгольському борець.

Нагадаємо, раніше наші співвітчизники вигравали 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі виграш ми повідомили.