Чемпіонат Росії з футболу (РПЛ) | Краща заміна в світі. Після виходів Заболотного «Зеніт» забив 11 голів за 3 матчі

1. Чемпіонат Росії з футболу (РПЛ) | Краща заміна в світі. Після виходів Заболотного «Зеніт» забив 11...

Виходи на заміни форварда «Зеніту» Антона Заболотного виявляються фантастично результативними для його команди. За останні три матчі синьо-біло-блакитні забили 11 (!) Голів після того, як рослий нападаючий виходив з лавки.

У матчі Ліги Європи проти мінського «Динамо» Заболотний з'явився на полі на 59-й хвилині за рахунку 1: 0. Результат відомий. Петербуржці наколотили білорусам ще сім голів (8: 1).

У матчі РПЛ проти «Уралу» уродженець Латвії вийшов на заміну на 84-й хвилині за рахунку 3: 1 і не встиг опинитися сильного впливу на результат, але ще один гол Леандро Паредес все-таки забив (4: 1).

Нарешті, у зустрічі Ліги Європи з норвезьким «Мольде» екс гравець «Тосно» кинувся рятувати Пітер за рахунку 0: 1 на 68-й хвилині. «Зеніт» забив тричі (3: 1)