Казахстанец став чемпіоном світу з армрестлінгу

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 2

Дмитро Тюков з Акмолинської області завоював золото найбільшого міжнародного першості з армрестлінгу, повідомила прес-секретар обласного управління фізичної культури і спорту Махаббат блешні.
Команду збірної Казахстану на чемпіонаті світу з армрестлінгу в Угорщині представляють три спортсмена з Акмолинської області.
Акмолінец Дмитро Тюков став найсильнішим в ЧС-2017: спортсмен вийшов у фінал без поразок і на завершення здобув впевнену перемогу над представником Туреччини. Третє місце у росіянина.
За словами тренера Тюкова Іллі Ільїна, вони готувалися тільки на перше місце. Підготовка пройшла за планом, без збоїв.
«Я знав, що Діма виграє! В армрестлінгу я 11 років і знаю, які кондиції повинні бути для тих чи інших змагань. Хотілося б відзначити, що за вісім років роботи виховав чемпіона світу в області (Акмолинської - прим.), Де ніколи не було армрестлінгу », - поділився Ільїн.
Чемпіонат стартував 2 вересня і триватиме до 11 вересня.